Τιμητικός Έπαινος στο 4ο Γυμνάσιο Πτολεμαΐδας από το Υπουργείο Παιδείας

Στα πλαίσια των Προγραμμάτων Σχολικών Δραστηριοτήτων του σχολικού έτους 2015-2016, μια ομάδα μαθητών της Γ΄ τάξης του σχολείου μας, συμμετείχε στο Πολιτιστικό Πρόγραμμα με τίτλο:??Πτολεμαΐδα ? Καϊλάρια: Μια μεγάλη προσφυγική αγκαλιά??. Το Πρόγραμμα αυτό διακρίθηκε και βραβεύτηκε με τιμητικό έπαινο από το Υπουργείο Παιδείας.

Συγχαίρουμε τους μαθητές:

Καρπούζα Αναστασία, Λιούρη Δήμητρα, Μίντση Αθηνά, Μίντση Ευριάνθη, Μίντση Στυλιανή, Μιχαήλ Μαρία, Μπαλτζή Αναστασία, Μπέλμπα Σιντορέλα, Μπισούκη Σταύρο, Ξανθοπούλου Αγγελική, Παπαδοπούλου Ιωάννα, Πέγιου Αλεξάνδρα, Πέτρογλου Νίκη, Σαββίδου Αμαλία, Σάκκου Δήμητρα, Στεριοπούλου Μαρία, Συμεωνίδου Ελένη.

και τους υπεύθυνους καθηγητές:

Σιμάρα Θεοδώρα, Φιλόλογο

Γιολδάση Βασιλική, Θεολόγο

Ο Σύλλογος Διδασκόντων                                                      Ο Διευθυντής

του 4ου Γυμνασίου Πτολεμαΐδας                                  Χατζηαποστολίδης Νικόλαος

Οκτώβριος 2020